O grzybach, rybach, kobietach i sensie życia – czyli rozmówki z Alusiem Curunią

O grzybach, rybach, kobietach i sensie życia – czyli rozmówki z Alusiem Curunią - Janina Lesiak | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janina Lesiak
WYMIAR
12,82 MB
NAZWA PLIKU
O grzybach, rybach, kobietach i sensie życia – czyli rozmówki z Alusiem Curunią.pdf
ISBN
9982412568859

OPIS

Aluś Curunia to mężczyzna na „nie”: niebogaty, niekształcony, niepracujący na stałe, niestroniący od piwka i nieradzący sobie z tytoniowym nałogiem. Mówi o sprawach prostych, o zdarzeniach zwyczajnych i typowych, takich na co dzień. W jego opowieściach są ryby, grzyby, zimne nóżki i coś na apetyt… Jest zatoka z płycizną w sam raz na białą rybę, są kobiety, ptaki i las pełen dzikich konwalii. Na zwalonym pniu, w bejsbolówce z piórkiem, siedzi Aluś Curunia i mówi: „Szacuneczek dla przemiłych Państwa, zapowiada się piękny dzień”. Zapraszam…

Nie pracuje, a ima się jedynie prac dorywczych, sezonowych i społecznych. O grzybach rybach kobietach i sensie życia czyli rozmówki z alusiem curunią (Janina Lesiak). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > O grzybach, rybach, kobietach i sensie życia.

Autorem książki jest Janina Lesiak. Należy do gatunków: literatura piękna, opowiadania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI