Niezbity dowód

Niezbity dowód - Małgorzata Rogala | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Rogala
WYMIAR
8,99 MB
NAZWA PLIKU
Niezbity dowód.pdf
ISBN
3543672958463

OPIS

Porywająca powieść mistrzyni kryminału psychologicznego!Adela Naczyńska, pracownica sklepu z antykami, zostaje zamordowana. Tuż przed śmiercią dowiaduje się, że część jej rodzinnego majątku, drogocenna lampa Tiffany’ego, która podobno spłonęła w pożarze dwadzieścia lat temu, jednak przetrwała.Syn i mąż Adeli zwracają się w tej sprawie do Celiny Stefańskiej. Tropy prowadzą ją aż do Bazylei. Prywatna detektyw staje przed wielkim wyzwaniem, podążając śladem drogocennego antyku, który może stanowić niezbity dowód w sprawie zabójstwa…

On jest gotowy zginąć, by to zatrzymać. „Panie Hunter, nie jestem szaleńcem, proszę mnie wysłuchać.

Mam niepodważalny dowód na…" N „Niezbity dowód" jest z kolei trzecim już tomem serii o Celinie Stefańskiej. Wydane dotychczas książki o śledztwach młodej detektyw to „Kopia doskonała" oraz „Cenny motyw".

POWIĄZANE KSIĄŻKI