Niezbity dowód

Niezbity dowód - Małgorzata Rogala | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Rogala
WYMIAR
7,5 MB
NAZWA PLIKU
Niezbity dowód.pdf
ISBN
1613845915228

OPIS

Porywająca powieść mistrzyni kryminału psychologicznego!Adela Naczyńska, pracownica sklepu z antykami, zostaje zamordowana. Tuż przed śmiercią dowiaduje się, że część jej rodzinnego majątku, drogocenna lampa Tiffany’ego, która podobno spłonęła w pożarze dwadzieścia lat temu, jednak przetrwała.Syn i mąż Adeli zwracają się w tej sprawie do Celiny Stefańskiej. Tropy prowadzą ją aż do Bazylei. Prywatna detektyw staje przed wielkim wyzwaniem, podążając śladem drogocennego antyku, który może stanowić niezbity dowód w sprawie zabójstwa…

» Szukaj hasła niezbity w Google. W trzeciej części „Niezbity dowód" możemy śledzić nie tylko sprawę tajemniczego morderstwa w antykwariacie i zaginięcia unikatowej i niezwykle cennej lampy Tiffany'ego, ale również historię jej powstawania. Autorka tak obrazowo opowiada o tych cennych dziełach sztuki, że z ciekawością obejrzałam w Internecie zarówno te ... „Niezbity dowód" doskonale dowodzi geniuszu Petera Jamesa.

Okazuje się, że owa lampa to była własność rodziny Adeli, która podobno spłonęła w pożarze domu 20 lat wcześniej. "Niezbity dowód" opowiada historię morderstwa pracownicy sklepu z antykami oraz kradzieży zabytkowej lampy Tiffany'ego. Dochodzenie toczy się dwutorowo - z jednej strony obserwujemy działania policji, z drugiej rodzina zmarłej wynajmuje prywatną detektyw będącą jednocześnie wielką miłośniczką sztuki. "Niezbity dowód" to trzecia część cyklu o Celinie Stefańskiej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI