Nie mów nikomu

Nie mów nikomu - Harlan Coben | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
10,78 MB
NAZWA PLIKU
Nie mów nikomu.pdf
ISBN
7044504717923

OPIS

Powieść, która przyniosła Harlanowi Cobenowi rozgłosDavid Beck od ośmiu lat codziennie na nowo przeżywa koszmar, który zdarzył się pewnej sierpniowej nocy. Wtedy po raz ostatni widział swoją żonę Elizabeth… żywą. Podczas gdy jego pozostawiono na pewną śmierć, ją porwano i zamordowano.Nie potrafi się pozbierać. Nie może o niej zapomnieć.I nagle otrzymuje tajemniczą wiadomość, której się rozpaczliwie chwyta. Choć ciało Elizabeth zostało zidentyfikowane, David zaczyna wierzyć, że jego ukochana żyje. Ignorując ostrzeżenia i zmagając się z FBI, które podejrzewa go o zabicie żony, niezłomnie dąży do odkrycia prawdy.

Przeczytaj recenzję Nie mów nikomu. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Nie mów nikomu na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Z listu wynika, że ukochana jednak żyje. Harlan Coben jest gwarancją dobrej lektury, tak też było podczas czytania Nie mów nikomu. nie wiem czy to nie mój ulubiony tytuł tego autora.

POWIĄZANE KSIĄŻKI