Medycyna energetyczna. Jak zmierzyć i uzdrowić pole energetyczne człowieka

Medycyna energetyczna. Jak zmierzyć i uzdrowić pole energetyczne człowieka - Konstantin Korotkov | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Konstantin Korotkov
WYMIAR
11,55 MB
NAZWA PLIKU
Medycyna energetyczna. Jak zmierzyć i uzdrowić pole energetyczne człowieka.pdf
ISBN
1354856825834

OPIS

Medycyna energetyczna w naturalny sposób potrafi pobudzać ciało do samoistnej regeneracji, uzdrawiania i utrzymywania go w dobrej kondycji. Wzmacnia człowieka oraz integruje jego ciało, umysł i ducha. Autor, który jest czołowym naukowcem o międzynarodowej renomie w dziedzinie badań energii ludzkiej, podpowiada jak odblokować energię i przywrócić choremu ciału siłę, zmęczonemu umysłowi witalność, a podupadłemu duchowi wigor. Opisuje jak zmierzyć i uzdrowić pole energetyczne człowieka, oczyścić i doprowadzić do równowagi jego stan fizyczny i psychoemocjonalny. Wyjaśnia, jak zarządzać swoimi energiami w celu wyeliminowania wielu chorób i dolegliwości. Dzięki tej książce odkryjesz sekrety zdrowia i długowieczności pokonując zagrożenia współczesnego życia. Skorzystaj z medycyny przyszłości!

Dodatkowo wyjaśnia, jak w prawidłowy sposób zarządzać swoimi energiami, aby zapobiegać wielu choróbom i uciążliwym dolegliwościom. Skorzystaj z medycyny przyszłości! Opisuje jak zmierzyć i uzdrowić pole energetyczne człowieka, wyciszyć się, oczyścić i doprowadzić do równowagi swój stan fizyczny i psychoemocjonalny.

Wyprzedaże z rabatami do -80% a do tego Dyplomy, Puzzle, Gry i zabawki Medycyna energetyczna. Jak zmierzyć i uzdrowić pole energetyczne człowieka - Medycyna energetyczna w naturalny sposób potrafi pobudzać ciało do samoistnej regeneracji, uzdrawiania i utrzymywania go w dobrej kondycji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI