Jack Reacher: W tajnej służbie

Jack Reacher: W tajnej służbie - Lee Child | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lee Child
WYMIAR
7,82 MB
NAZWA PLIKU
Jack Reacher: W tajnej służbie.pdf
ISBN
9313421723238

OPIS

Tym razem Recher musi dokonac niemożliwego. Wynajęto go, by zabił... wiceprezydenta USA.Czy może być lepsza metoda na sprawdzenie skuteczności ochrony wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych niż zatrudnienie kogoś, by sfingował zamach? Jack Reacher, który właśnie zawitał do Atlantic City, nadaje się do tej roli idealnie. Na prośbę ambitnej agentki Secret Service przyjmuje to nietypowe zlecenie, nie mając pojęcia, że zagrożenie jest jak najbardziej realne. Prawdziwi zamachowcy są doskonale zorganizowani i gotowi na wszystko. A Reacher stanie na linii ognia.

Twierdzi, że chodzi o sprawdzenie skuteczności Jack Reacher samotnie wędruje po kraju. Nie ma pracy, dokumentów, stałego adresu.

Tom 6 (Lee Child). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Książka W tajnej służbie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI