Wrocław. Przewodnik

Wrocław. Przewodnik Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
6,30 MB
NAZWA PLIKU
Wrocław. Przewodnik.pdf
ISBN
7188853096777

OPIS

Przewodnik po Wrocławiu został przygotowany tak, aby w małej objętości wydawnictwa turysta znalazł maximum informacji o Wrocławiu.Każdy opisany obiekt zaopatrzony jest w wycinek mapy pokazujący lokalizację. Oprócz tego numery stron odpowiadają numerom atrakcji na planie Wrocławia.Autorzy przewodnika podają informacje: odległość z Rynku do obiektu, dokładny adres, godziny otwarcia, najbliższy parking. Wydawnictwo zawiera informacje praktyczne o centrach handlowych, klubach i życiu nocnym we Wrocławiu, komunikacji, urzędach, uczelniach, usługach 24 godzinnych, instytucjach kultury, galeriach sztuki, informacjach, imprezach kulturalnych i innych.Całość bogato ilustrowana. Przewodnik oprawiony w metalową spiralę umożliwiającą otwieranie go o 360 stopni.

Przewodnik + mapa. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Atrakcje w Wrocław, Województwo dolnośląskie: zobacz w serwisie Tripadvisor recenzje i porady podróżników i zdjęcia miejsc, oraz co można robić podczas pobytu w tym miejscu. Przewodnik wrocław na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

kom. + 48 660 023 133 e-mail: [email protected] Strona www.

POWIĄZANE KSIĄŻKI