Wartości rodzinne

Wartości rodzinne - Michał Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał "Śledziu" Śledziński
WYMIAR
8,38 MB
NAZWA PLIKU
Wartości rodzinne.pdf
ISBN
9702181333037

OPIS

„Wartości rodzinne” ukazywały się pierwotnie w czterech zeszytach publikowanych od 2008 do 2010 roku. W zbiorczym wydaniu znajdą się oczywiście wszystkie odcinki cyklu, ale też liczne materiały dodatkowe, zarówno te towarzyszące premierom poszczególnych części, jak i te przygotowane specjalnie z myślą o nowej edycji.Głównymi bohaterami „Wartości rodzinnych” są członkowie rodziny Królów. To modelowa polska familia 2+2: tata Edgar pracujący w zbrojeniówce, mama Elżbieta przesiadująca w domu z najlepszym przyjacielem, kieliszkiem wina oraz dwójka dzieci w wieku szkolnym - Tobiasz (fan strongmenów) i Tara (emo dziewczyna). Oczywiście mają również psa. Gdy ich poznajemy wiodą sielskie życie w jednorodzinnym domku, nie wiedząc, że wkrótce wszystko się zmieni. A katalizatorem zmian, będzie niespodziewany gość, którego Królowie przygarnęli pod swój dach. Jezus.Choć w „Wartościach rodzinnych” w centrum wydarzeń znajduje się rodzina, wokół niej pojawiają się liczne postaci drugiego planu. W komiksie Śledzia będą nimi m.in. ekscentryczny generał Grot i jego adiutant pracujący nad tajemniczym i złowieszczym Projektem „Sobieski”, czy Masza – ukraińska pani od sprzątania, która jest nie tylko tym, za kogo się podaje.Tworząc dziejąca się we współczesnej Polsce komediową serię Śledziu inspirował się kultowymi amerykańskimi serialami – „Głową rodziny” i oczywiście „Simpsonami”. Jednak dzięki swojemu niebanalnemu poczuciu humoru, wyczulonemu zmysłowi obserwacji i niezwykłej wyobraźni udało mu się stworzyć opowieść oryginalną i wyjątkową.

Rodzina wobec wyzwań współczesności ISBN 978-83-62563-48-7 Wartości Rodzinne - odcinkowa seria komiksowa autorstwa Michała Śledzińskiego wydawana od 2008 nakładem wydawnictwa Kultura Gniewu.Opowiada ona perypetie polskiej rodziny Królów, która ukrywa w swoim mieszkaniu Jezusa.. Albumy "Nie wszyscy są zadowoleni" - (grudzień 2008) "Małpa na przyjęciu" - (marzec 2009) "Porwanie na srebrnym ekranie" - (październik 2009) „Wartości rodzinne" ukazywały się pierwotnie w czterech zeszytach publikowanych od 2008 do 2010 roku.

Ukazywał się on pierwotnie w czterech zeszytach publikowanych od 2008 do 2010 roku. W zbiorczym wydaniu znajdą się oczywiście wszystkie odcinki cyklu, ale też liczne materiały ... „Wartości rodzinne" ukazywały się pierwotnie w czterech zeszytach publikowanych od 2008 do 2010 roku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI