Stroiciel

Stroiciel - Daniel Mason | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Daniel Mason
WYMIAR
12,10 MB
NAZWA PLIKU
Stroiciel.pdf
ISBN
3670656067182

OPIS

MUZYKA KLUCZEM DO ZROZUMIENIA ŚWIATA.Ponad milion sprzedanych egzemplarzy!Rok 1886. Edgar Drake, uznany londyński stroiciel fortepianów, otrzymuje od armii zlecenie nastrojenia instrumentu w… Birmie. Wyjątkowy egzemplarz marki Erard należy do majora Carrolla, ekscentrycznego komendanta fortu w dalekiej głuszy, który muzyką i poezją próbuje przekonać tubylców do rządów Imperium Brytyjskiego. Dla Drake’a trudna podróż na Daleki Wschód i rozłąka z ukochaną żoną są jak wygnanie. Coraz bardziej jednak oczarowuje go nie tylko charyzmatyczna postać Carrolla, ale też – niczym Odyseusza – syrenia pieśń Wschodu, działająca na zmysły i serce. Wyprawa staje się dla stroiciela podróżą życia, otwierającą oczy nie tylko na cuda południowoazjatyckiej przyrody, ale również ludzi innej kultury. Stawia też pod znakiem zapytania jego powrót do londyńskiej rzeczywistości…Urzekająca od pierwszych słów, spokojnie płynąca z nurtem Saluin piękna opowieść o miłości do muzyki, zetknięciu z oszałamiającym nieznanym i przyjaźni z obcymi, z wyraźnie pobrzmiewającymi echami Conradowskiego Jądra ciemności.

Wyjątkowy egzemplarz marki Erard należy do majora Książka Stroiciel autorstwa Trojanowski Tomasz , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 16,39 zł . Przeczytaj recenzję Stroiciel.

Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma ... strojenie naprawa renowacja pianin i fortepianów, stroiciel pianin i fortepianów, stroiciel Andrzej Schweda, Andrzej Szweda, PIANO CENTRUM, Bielsko-Biała, Bielsko, używane pianina i fortepiany do sprzedaży, stroiciele bielsko, www.stroiciel.eu MUZYKA KLUCZEM DO ZROZUMIENIA ŚWIATA.

POWIĄZANE KSIĄŻKI