Okolice Częstochowy - część zachodnia(wersja wodoodporna)

Okolice Częstochowy - część zachodnia(wersja wodoodporna) Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
11,21 MB
NAZWA PLIKU
Okolice Częstochowy - część zachodnia(wersja wodoodporna).pdf
ISBN
7811211980208

OPIS

Mapa obejmuje swym zasięgiem obejmuje zachodnie okolice Częstochowy, a w nich Park Krajobrazowy Górnej Liswarty, powiat lubliniecki, zawiera sieć dróg z numeracją, granice gmin oraz bogatą treść turystyczną: szlaki piesze i rowerowe, ścieżki przyrodnicze, zabytki, ciekawe miejsca i przyrodniczą - granice rezerwatów, pomniki przyrody . Zawiera nazwy ulic w miejscowościach.Ta mapa jest wydrukowana na specjalnym materiale. Odpornym na przetarcia - rozdarcia oraz na wilgoć, deszcz, ulewę, grad. Nie wymaga stosowania mapnika. Idealna na każde warunki pogodowe. Po zabrudzeniu jej można ją umyć w wodzie. Może tez służyć jako peleryna od deszczu ? STUDIO PLAN gwarantuje 100% wodoodporność.

Zasięg mapy wyznaczają: Mstów na północy, Częstochowa i Trzebini Podhale. Mapa turystyczna w skali 1:50 000 (wersja wodoodporna) - Jest to dwustronna mapa w skali 1:50`000.

Idealna na każde warunki pogodowe. Po zabrudzeniu jej można ja umyć w ... Mapa wodoodporna - ok.

POWIĄZANE KSIĄŻKI