Niewierna. Cykl Siostrzane dusze. Tom 1

Niewierna. Cykl Siostrzane dusze. Tom 1 - Anna Fiałkowska-Niewiadomska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Fiałkowska-Niewiadomska
WYMIAR
10,75 MB
NAZWA PLIKU
Niewierna. Cykl Siostrzane dusze. Tom 1.pdf
ISBN
4792592501289

OPIS

To, co czujemy, nie zawsze jest tym samym, co – jak sądzimy – powinniśmy czuć.Amelia Widomska jest początkującą pisarką, która właśnie zadebiutowała na rynku wydawniczym. Mieszka pod Olsztynem i wiedzie – zdawałoby się – szczęśliwe życie. Przynajmniej dopóki na jej drodze nie pojawia się Piotr Kownacki – wzięty aktor, który przyjechał do Olsztyna wystawiać sztukę teatralną. Przypadkowe spotkanie prowadzi do narodzin wzajemnej fascynacji Amelii i Piotra, jednak na drodze do ich szczęścia stają wyrzuty sumienia. Mąż Amelii nie jest zachwycony, kiedy w plotkarskim magazynie pojawia się zdjęcie jego żony w towarzystwie celebryty, tymczasem na powrót Piotra do Krakowa czeka jego żona, Renata.Niewierna to pierwszy tom cyklu Siostrzane dusze, a ja już mam ochotę na więcej! Wciągająca, poruszająca, pozostawiająca w sercu ślad. Serdecznie polecam!K.N. Haner, autorka m.in. cykli Mafijna miłość i Miłość w rytmie rockaNiewierna to pierwsza część cyklu Siostrzane dusze, opisującego losy sióstr pochodzących z dysfunkcyjnej rodziny, rozdzielonych przez wydarzenia z przeszłości. Każda z nich boryka się z własnymi życiowymi problemami, ale wszystkie je łączy jedno – pragną miłości, niekiedy za wszelką cenę.

Pragną miłości, niekiedy za wszelką €7.80 - To, co czujemy, nie zawsze jest tym samym, co - jak sądzimy - powinniśmy czuć. Amelia Widomska jest początkującą pisarką, która właśnie zadebiutowała na rynku wydawniczym.

Czytelnicy: 55 Opinie: 9 + Dodaj na półkę Kup książkę. Reklama.

POWIĄZANE KSIĄŻKI