Na przykład Małgośka

Na przykład Małgośka - Paweł Beręsewicz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Beręsewicz
WYMIAR
11,74 MB
NAZWA PLIKU
Na przykład Małgośka.pdf
ISBN
1740885668254

OPIS

Obóz tenisowy to niezła szkoła życia. Można się dowiedzieć, jak polubić kolegę-snoba. Albo – jak uwolnić białogłowę z objęć wampira. Lub – jak pogadać z dziewczyną tak po prostu, jak z człowiekiem, a nie – obiektem westchnień. Słowem – dwa tygodnie intensywnych treningów – i jesteś o jakieś… 5 lat starszy! Nawet jeśli nie urosłeś ani o milimetr.

zgłoś błąd Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. ... Opis: Na przykład Małgośka - Beręsewicz Paweł.

Tytuł ... Na przykład Małgośka (222904) - Paweł Beręsewicz - Książka, recenzja, streszczenie Na przykład Małgośka Paweł Beręsewicz Wydawnictwo: Literatura Data wydania: b.d Kategoria: Dla dzieci ISBN: 9788361224068 Liczba stron: 136 Na przykład Małgośka od Paweł Beręsewicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).

POWIĄZANE KSIĄŻKI