Częstochowa. Plan miasta w skali 1:16 000 (wersja wodoodporna)

Częstochowa. Plan miasta w skali 1:16 000 (wersja wodoodporna) Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
5,96 MB
NAZWA PLIKU
Częstochowa. Plan miasta w skali 1:16 000 (wersja wodoodporna).pdf
ISBN
1383304979854

OPIS

Jest to mapa dwustronna. Na pierwszej stronie znajduje się plan Częstochowy z powiększonym centrum. Treść mapy zawiera wszelkie niezbędne dla turysty informacje: lokalizację noclegów, restauracji, obiektów kultury, przebieg szlaków turystycznych. Została również naniesiona komunikacja autobusowa i tramwajowa. Na mapie wkreślono współrzędne geograficzne zgodne z GPS.Na drugiej stronie znajduje się, bogato zilustrowany fotografiami, opis najważniejszych obiektów w podziale na dzielnice. Umieszczono tam także plan zespołu klasztornego na Jasnej Górze i spis ulic.Ta mapa jest wydrukowana na specjalnym materiale. Odpornym na przetarcia - rozdarcia oraz na wilgoć, deszcz, ulewę, grad. Nie wymaga stosowania mapnika. Idealna na każde warunki pogodowe. Po zabrudzeniu jej można ją umyć w wodzie. Może tez służyć jako peleryna od deszczu ? STUDIO PLAN gwarantuje 100% wodoodporność.

Legenda w języku: polskim, angielskim, niemieckim oraz francuskim. Publikacja zawiera: szczegółowy rysunek zabudowy wraz z numeracją budynków wzdłuż ulic i na osiedlach... Plan Częstochowy w skali 1:16 000.

Mapa rowerowa w skali 1:50 000 (wersja wodoodporna) Książka Częstochowa. Plan miasta 1:16 000 autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 5,99 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI