Częstochowa. Plan miasta w skali 1:16 000 (wersja wodoodporna)

Częstochowa. Plan miasta w skali 1:16 000 (wersja wodoodporna) PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
7,53 MB
NAZWA PLIKU
Częstochowa. Plan miasta w skali 1:16 000 (wersja wodoodporna).pdf
ISBN
6317153573403

OPIS

Jest to mapa dwustronna. Na pierwszej stronie znajduje się plan Częstochowy z powiększonym centrum. Treść mapy zawiera wszelkie niezbędne dla turysty informacje: lokalizację noclegów, restauracji, obiektów kultury, przebieg szlaków turystycznych. Została również naniesiona komunikacja autobusowa i tramwajowa. Na mapie wkreślono współrzędne geograficzne zgodne z GPS.Na drugiej stronie znajduje się, bogato zilustrowany fotografiami, opis najważniejszych obiektów w podziale na dzielnice. Umieszczono tam także plan zespołu klasztornego na Jasnej Górze i spis ulic.Ta mapa jest wydrukowana na specjalnym materiale. Odpornym na przetarcia - rozdarcia oraz na wilgoć, deszcz, ulewę, grad. Nie wymaga stosowania mapnika. Idealna na każde warunki pogodowe. Po zabrudzeniu jej można ją umyć w wodzie. Może tez służyć jako peleryna od deszczu ? STUDIO PLAN gwarantuje 100% wodoodporność.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim. Plan Częstochowy w skali 1:16 000 Na pierwszej stronie znajduje się plan Częstochowy z powiększonym centrum w skali 1:10 000.

Skip to the beginning of the images gallery. Częstochowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI