Baśniowy Wrocław - historia miasta spotkań według krasnoludków

Baśniowy Wrocław - historia miasta spotkań według krasnoludków - Włodzimierz Ranoszek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Włodzimierz Ranoszek
WYMIAR
7,66 MB
NAZWA PLIKU
Baśniowy Wrocław - historia miasta spotkań według krasnoludków.pdf
ISBN
2100808120366

OPIS

Przewodnik “Baśniowy Wrocław - historia spotkań według krasnoludków” autorstwa Włodzimierza Ranoszka skierowany jest do dzieci i do dorosłych. Opisywany jest tu obszar Wrocławia i okolic. Są tu legendy, opowieści i szczegółowe informacje o ciekawych miejscach tego obszaru. Całość bogato ilustrowana rysunkami i fotografiami. Publikacja posiada 136 stron, oprawiana jest w twardą okładkę całość spięta spiralą pozwalającą obracać kartki o 360 stopni.

Plan autor: Włodzimierz Ranoszek | Przewodniki turystyczne \ Dla dzieci Europa \ Polska | | Księgarnia Podróżnika Wrocław $15.99 - Przewodnik "Baśniowy Wrocław - historia spotkań według krasnoludków" autorstwa Włodzimierza Ranoszka skierowany jest do dzieci i do dorosłych. Opisywany jest tu obszar Wrocławia i okolic.

Są tu legendy, opowieści i szczegółowe informacje o ciekawych... - Polska ksiegarnia w UK Przewodnik Baśniowy Wrocław - historia spotkań według krasnoludków autorstwa Włodzimierza Ranoszka, skierowany jest do dzieci i do dorosłych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI