Wyspa singli

Wyspa singli - Małgorzata Falkowska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Falkowska
WYMIAR
5,88 MB
NAZWA PLIKU
Wyspa singli.pdf
ISBN
3723808875426

OPIS

Jak daleko można posunąć się w walce o widza i o siebie nawzajem?Chyląca się ku upadkowi stacja telewizyjna tworzy kontrowersyjny reality show, w którym główną nagrodą jest... miłość. Michał, Karina i Marta zaczynają zaciekłą rywalizację na oczach milionów. Nie wiedzą, że staną się przedmiotem intrygi uknutej po to, by słupki oglądalności poszybowały w górę. Czy to wszystko ma jeszcze cokolwiek wspólnego z miłością?

Jak daleko można posunąć się w walce o widza i o siebie nawzajem? Chyląca się ku upadkowi stacja telewizyjna szuka pomysłów na doścignięcie konkurencji. Opis: Wyspa singli - Małgorzata Falkowska. Jak daleko można posunąć się w walce o widza i o siebie nawzajem? Chyląca się ku upadkowi stacja telewizyjna szuka pomysłów na doścignięcie konkurencji.

Przeczytaj recenzję Wyspa singli. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książka Wyspa singli autorstwa Falkowska Małgorzata , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 26,49 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI