Sopot. Plan rysunkowy z przewodnikiem w skali 1:10 000 (wersja polsko-angielska)

Sopot. Plan rysunkowy z przewodnikiem w skali 1:10 000 (wersja polsko-angielska) Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
12,41 MB
NAZWA PLIKU
Sopot. Plan rysunkowy z przewodnikiem w skali 1:10 000 (wersja polsko-angielska).pdf
ISBN
8173594615696

OPIS

Jednym z najbardziej urokliwych i najchętniej odwiedzanych miast w Polsce jest Sopot. Przez cały rok o każdej porze dnia oczarowuje turystów różnorodnością atrakcji, pięknem zabytkowych kamieniczek i otwartością mieszkańców. Sopot to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek, rodzinne wakacje czy międzynarodowe konferencje. Bogata baza hotelowa, ekskluzywne spa, oferta gastronomiczna i liczne wydarzenia kulturalne i sportowe sprawiają, że z roku na rok przybywa turystów odwiedzających Sopot.Na mapę naniesione zostały ilustracje najciekawszych miejsc i atrakcji turystycznych Sopotu. Dodatkowo plan zawiera powiększone centrum Sopotu w skali 1 : 5 000. Druga strona zwiera przewodnik z opisami zaznaczonych na mapie atrakcji.

Zapraszamy. Plan rysunkowy z przewodnikiem w skali 1:10 000 (wersja polsko-angielska) Jednym z najbardziej urokliwych i najchętniej odwiedzanych miast w Polsce jest Sopot. Przez cały rok o każdej porze dnia oczarowuje turystów różnorodnością atrakcji, pięknem zabytkowych kamieniczek i otwartością mieszkańców. Trójmiasto (wersja angielska) (Jerzy Drzemczewski).

Mapa 1:55 000 autorstwa Redakcja , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 15,39 zł . Przeczytaj recenzję Ziemia brzesko-oławska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI