Pomorze gdańskie. Mapa z przewodnikiem w skali 1:160 000 (wersja polsko-angielska)

Pomorze gdańskie. Mapa z przewodnikiem w skali 1:160 000 (wersja polsko-angielska) Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
11,91 MB
NAZWA PLIKU
Pomorze gdańskie. Mapa z przewodnikiem w skali 1:160 000 (wersja polsko-angielska).pdf
ISBN
9220426208138

OPIS

Mapa krajoznawczo – samochodowa dwustronna (wschód i zachód regionu). Za pomocą piktogramów zaznaczono na niej atrakcje turystyczne (zabytki i atrakcje przyrodnicze). Miejsca szczególnie ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono dodatkowo kolorem żółtym. Na mapie umieszczono, ważny dla turysty, kilometraż dróg głównych i lokalnych. Atrakcyjności mapie dodają opisy ważniejszych obiektów wraz z fotografiami.

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Mapa zawiera: szczegółową mapę pomorza gdańskiego w skali 1:300 000, plany miast Gdańsk, Gdynia, Sopot, indeks miejscowości.

Była też podstawą wczesnych wydań map WIG. Administracyjno-drogowa mapa ścienna województwa pomorskiego w skali 1:200 000 wydawnictwa Eko-Graf. Na mapie zaznaczono m.in.: - podział na powiaty wyrażony kolorami, gminy grubym konturem, - wyraźnie odznaczone siedziby gmin i powiatów, - kompletna i aktualna sieć dróg wraz z numeracją, - odległości w kilometrach przy drogach, Na mapie ujęto wszystkie informacje przydatne turyście.

POWIĄZANE KSIĄŻKI