Okolice Wrocławia dla rowerzystów i piechurów. Mapa w skali 1:60 000

Okolice Wrocławia dla rowerzystów i piechurów. Mapa w skali 1:60 000 Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
8,92 MB
NAZWA PLIKU
Okolice Wrocławia dla rowerzystów i piechurów. Mapa w skali 1:60 000.pdf
ISBN
9912773158336

OPIS

Mapa swoim zasięgiem obejmuje obszar pomiędzy miejscowościami: Uciechów, Przystronie, Kondratowice, Strzelin, Kucharzowice na południu oraz Wińsko, Żmigród, Świebodów, Krośnice na północnym zachodzie. Mapa zajmuje obie strony arkusza.Na mapie podano aktualne przebiegi szlaków pieszych, rowerowych, konnych i kajakowych, łącznie z kilometrażem, co pozwala łatwiej zaplanować wycieczkę. Rysunek szlaków pieszych i rowerowych dla lepszej czytelności pogrubiono. Na mapieumieszczono również informacje przydatne turyście jak zabytki, noclegi, muzea, punkty widokowe i nne informacje.

Treść ... Składna, laminowana, aktualizowana w terenie mapa turystyczna Słowińskiego Parku Narodowego w skali 1:40 000. Mapa obejmuje obszar od Ustki do Łeby.

D ... Okolice Wrocławia, mapa dla rowerzystów i piechurów .

POWIĄZANE KSIĄŻKI