Noc, kiedy umarła

Noc, kiedy umarła - Jenny Blackhurst | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jenny Blackhurst
WYMIAR
9,76 MB
NAZWA PLIKU
Noc, kiedy umarła.pdf
ISBN
6645443779109

OPIS

Tej nocy stała na klifie i patrzyła w dół, na fale, tak jak dziesiątki razy wcześniej. Ale tym razem było inaczej – miała na sobie suknię ślubną, na rozwianych blond włosach welon i… tym razem skoczyła.Świadkowie stali na tyle blisko, że wszystko widzieli, nie zdążyli jednak jej zatrzymać. Policja prowadziła poszukiwania – bez skutku. Evie Bradley przepadła, a jej ciało zmyły fale morza czarnego jak noc jej śmierci.I tylko jedna osoba wie, dlaczego. Jej najlepsza przyjaciółka, Rebecca. Miesiąc po tej tragedii zdruzgotana Rebecca dostaje wiadomość: Mogłaś mnie uratować. Ale umarli nie mówią ani nie piszą… Kto więc wciąga Rebeccę i męża Evie, Richarda, w chorą grę oskarżeń i iluzji? I, na litość boską, dlaczego?

„Tak cię straciłam" jej autorstwa przeczytałam w jeden dzień i wprost nie mogłam oderwać się od lektury. Książka Pakiet: Noc, kiedy umarła / Czarownice nie płoną autorstwa Blackhurst Jenny , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Pakiet: Noc, kiedy umarła / Czarownice nie płoną.

Pseudonim. Tytuł ... „NOC, KIEDY UMARŁA" To był najszczęśliwszy dzień w jej życiu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI