Miasto Duchów

Miasto Duchów - Krzysztof Bochus | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Bochus
WYMIAR
4,55 MB
NAZWA PLIKU
Miasto Duchów.pdf
ISBN
3202279503350

OPIS

„Miasto duchów” to nowoczesne połączenie thrillera psychologicznego i kryminału noir — w kostiumie z epoki. Mroczna opowieść o miłości, winie iodkupieniu.Jesień 1944 roku, kilka miesięcy przed ostatecznymupadkiem III Rzeszy. W bazie wojennej koło niemieckiego Gdańska zamordowanych zostaje dwóch wysokich oficerów marynarki wojennej. Jednocześnie w Rotterdamie znika bez śladu córka radcy Abella. Tropy wiodą do… Gdańska.Co łączy obie te ponure zagadki? Nic nie jest oczywiste. Chodzi o zemstę, zdradę czy zwykłą chciwość? Pytań jest wiele, mało odpowiedzi. Radca Abell zmuszony jest powrócić do miasta, które opuścił wiele lat temu. Otrzymuje tu propozycję nie do odrzucenia: zyska pomoc w odnalezieniu córki, jeśli schwyta nieuchwytnych morderców…Przed oczami czytelnika przesuwają się swoiste taśmy występku i zbrodni. Podziemne burdele i tajemnice zegara Dühringera, tajne loże masońskie i spiskujący oficerowie, piękne kobiety i stare porachunki. W tle mroczna atmosfera na Pomorzu z czasów wojny i pieczołowicie oddane realia życia w świecie skazanym na zagładę.

To co po nim zostało uważane jest za pomnik dla poległych tam osób. Miasto duchów (2002) City of Ghosts - Jimmy i jego przybrany ojciec Marvin od lat trudnią się przekrętami ubezpieczeniowymi. Ale tym razem byli zbyt zachłanni.

Jesień 1944 roku, kilka miesięcy przed ostatecznym upadkiem III Rzeszy. W bazie wojennej koło niemieckiego Gdańska zamordowanych zostaje dwóch wysokich oficerów marynarki wojennej. Kliknij by subskrybowac!: (Link skrócony) http://tiny.pl/gw6dq70.000 LAJKÓW = KOLEJNY STRASZNY ODCINEK 😱!Siemka! Tym razem coś strasznego! Pojechaliśmy do o... Pstrąże jest miastem, w którym dominują opuszczone obiekty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI