Dziennik Rachel. Szalone lata

Dziennik Rachel. Szalone lata - Joanna Nadin | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Nadin
WYMIAR
12,82 MB
NAZWA PLIKU
Dziennik Rachel. Szalone lata.pdf
ISBN
1592459214983

OPIS

Po zawodzie miłosnym Rachel próbuje odzyskać równowagę. Razem ze Scarlet opracowują plan nowego życia. Po pierwsze: żadnego rozpamiętywania! Po drugie: trzymać się z daleka od facetów! Po trzecie: szanować przyjaciół i nie przejmować się całą resztą. A po czwarte pamiętać, że samemu trzeba zadbać o swoje szczęście.Scarlet ma rację: życie jest dużo prostsze bez tych wszystkich miłosnych komplikacji. Oby wszystko poszło zgodnie z planem! Inaczej Rachel czekają kolejne szalone lata.

Po pierwsze: żadnego rozpamiętywania! Po drugie: trzymać się z daleka od facetów! Po trzecie: dbać o przyjaciół i nie przejmować się całą resztą. Po zawodzie miłosnym Rachel próbuje odzyskać równowagę. Razem ze Scarlet opracowują plan nowego życia.

kupuj i odbieraj w sklepie lub wybierz wysyłkę. realizacja w 24 godziny. Po zawodzie miłosnym Rachel próbuje odzyskać równowagę.Razem ze Scarlet opracowują plan nowego życia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI