Zemsta trzech eks

Zemsta trzech eks - Jo Jakeman | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jo Jakeman
WYMIAR
4,37 MB
NAZWA PLIKU
Zemsta trzech eks.pdf
ISBN
1364402452190

OPIS

Jak daleko się posuniesz, żeby zemścić się na swoim byłym?Rozwód to zazwyczaj ogromnie skomplikowana sprawa i wszystko wskazuje na to, że w przypadku Imogen nie będzie inaczej. Jej mąż, Phillip Rochester, to przemocowy i kontrolujący typ, który zrobi wszystko, by uprzykrzyć życie swojej - jeszcze wciąż obecnej - żonie. Imogen jest w stanie znieść naprawdę wiele, ale kiedy pewnego dnia mąż stawia jej ultimatum - w ciągu dwóch tygodni kobieta ma wyprowadzić się z ich domu albo on wystąpi o wyłączne prawo opieki nad ich sześcioletnim synem - coś w niej najzwyczajniej pęka.W akcie desperacji robi rzecz niewyobrażalną - zamyka męża w piwnicy. Teraz ona kontroluje sytuację.Ale jak daleko się posunie, by ukarać męża i ochronić syna? I jaką rolę w całej tej intrydze odegrają pozostałe kobiety Phillipa, czyli jego pierwsza żona i nowa dziewczyna? Wygląda na to, że wkrótce mężczyzna pozna wszystkie twarze zemsty…Wyśmienity thriller o trzech kobietach, które łączy silne uczucie do jednego mężczyzny. I nie jest to wcale miłość.Rewelacyjna powieść… Mroczna, momentami zabawna, a równocześnie bardzo wzruszająca. W dodatku pełna napięcia i zwrotów akcji. Koniecznie przeczytaj!C. J. Tudor, autorka "Kredziarza"Szaleńcze tempo, nagłe zwroty akcji i spora dawka czarnego humoru - to wszystko znajdziecie w debiutanckim thrillerze Jo Jakeman."The Guardian"Niebanalny pomysł, kunsztownie utkana intryga i wiarygodni bohaterowie, którzy zostają z czytelnikiem na dłużej.Caz Frear, autorka "Słodkich kłamstewek"Thriller o zemście, który sprawia, że wznosisz w górę pięść w triumfalnym geście.Eva Dolan, autorka "This How It Ends"Zemsta to danie serwowane na ostro w tym znakomitym thrillerze z elementami czarnej komedii. Kibicowałam bohaterkom aż do krwawego końca.Louise Candlish, autorka "Zniknięcia Emily Marr"Sensacyjny debiut - z dobrym tempem i zwrotami akcji.Roz Watkins, autorka "The Devil’s Dice"Rozkosznie mroczny i wciągający debiut.Emily Koch, autorka "Czy umrę, nim się zbudzę?"Autorka obdarzona poczuciem humoru i głębokim zrozumieniem natury ludzkiej. Nie mogłam się oderwać, chciałam coraz szybciej przewracać kolejne strony.Fiona Cummins, autorka "Grzechotu kości"Jo Jakeman jest zwyciężczynią prestiżowego konkursu literackiego w ramach York Festival of Writing. "Zemsta trzech eks" to jej debiutancka powieść. Jesienią 2019 ukaże się kolejny thriller - "Safe House".

Jej mąż, Phillip Rochester, to przemocowy i kontrolujący typ, który zrobi wszystko, by uprzykrzyć życie swojej - jeszcze wciąż obecnej - żonie. Imogen jest w stanie znieść naprawdę wiele, ale kiedy ... Informacje o ZEMSTA TRZECH EKS, JO JAKEMAN, ALINA SIEWIOR KUŚ - 9153541018 w archiwum Allegro.

Konkursy. Konkurs Walentynkowy z Wydawnictwem Alternatywne i Wydawnictwem Mg. „Zemsta trzech eks" wciąga od pierwszych zdań.

POWIĄZANE KSIĄŻKI