Wojownicy zaginionej fali. Cykl Strażnik Burzy. Tom 2

Wojownicy zaginionej fali. Cykl Strażnik Burzy. Tom 2 - Catherine Doyle | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Catherine Doyle
WYMIAR
11,99 MB
NAZWA PLIKU
Wojownicy zaginionej fali. Cykl Strażnik Burzy. Tom 2.pdf
ISBN
6432734236981

OPIS

Fionn Boyle, bohater „Wyspy Strażnika Burzy” ponownie znajduje się w centrum walki o przetrwanie wyspy Aranmore. Fionn Boyle był Strażnikiem Burzy w Arranmore przez zaledwie sześć miesięcy, kiedy tysiące przerażających Duszobójców Morrigany przybyło na wyspę. Pustynni wyznawcy złej czarodziejki, pragną wskrzesić swoją przywódczynię, a Fionn nie wie, jak ich powstrzymać. Magia go opuściła wraz z zanikiem pamięci dziadka. Teraz Fionn może polegać tylko na przyjaciołach i wraz z nimi próbować pomóc Dagdzie i jego drużynie. Niestety, nikt nie wierzy, że te wszystkie stworzenia istnieją. Jak to udowodnić bez żadnej magii? Gdy Fionn rozpoczyna poszukiwania zaginionej armii, inni wyspiarze przygotowują się do inwazji. Rozpoczyna się bitwa o ocalenie Arranmore.

Cykl Strażnik Burzy. Tom 2 autorstwa Catherine Doyle Darmowa wysyłka Super cena 27.99 Sprawdź w księgarni Literia.pl! Strażnik Burzy (#2).

Światło i ciemność. Walka była przerażająca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI