Tajemnica Białych Płaszczy

Tajemnica Białych Płaszczy - Jean-François Parot | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jean-François Parot
WYMIAR
11,34 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica Białych Płaszczy.pdf
ISBN
4870242992256

OPIS

W 1761 roku młody Nicolas Le Floch opuszcza rodzinną Bretanię i wstępuje do służby u pana de Sartine’a, szefa policji odpowiedzialnego za prowadzenie tajnych misji zleconych przez króla Ludwika XV. Gdy Nicolas zostaje jednym ze szpiegów, szybko poznaje ludzkie okrucieństwo i brutalne spiski. W Paryżu wszystko kręci się bowiem wokół nielegalnego hazardu, rozpusty i kradzieży..

Gdy Nicolas zostaje jednym ze szpiegów, szybko poznaje ludzkie okrucieństwo i brutalne spiski. Tajemnica Białych Płaszczy (Jean-François Parot). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Opis: Tajemnica Białych Płaszczy - Jean-Franois Parot, Elżbieta Aduszkiewicz, Adam A.

Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Tajemnica Białych Płaszczy ; Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI