Programowanie dla najmłodszych. W ruchu, z tabletem, przez zabawę

Programowanie dla najmłodszych. W ruchu, z tabletem, przez zabawę - Urszula Wiejak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Urszula Wiejak
WYMIAR
12,33 MB
NAZWA PLIKU
Programowanie dla najmłodszych. W ruchu, z tabletem, przez zabawę.pdf
ISBN
2043043564332

OPIS

Przyszli inżynierowie i programiści na start!Programowanie to wspaniała, pełna przygód zabawa. Ty i Twoje dziecko możecie się o tym przekonać dzięki tej wyjątkowej książce. Została opracowana na bazie kilkuletnich doświadczeń zgromadzonych przez Akademię Komputerową Komputrilo podczas przedszkolnych warsztatów programowania.Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku 5 lat, ale znakomicie nadaje się również dla dzieci starszych, rozpoczynających przygodę informatyczną. Szczególny nacisk położono na przedstawienie trudnych zagadnień w sposób przystępny dla każdego dziecka oraz na naukę przez zabawę i w ruchu.Proste, interesujące aplikacjeEfektywna nauka z tabletemWskazówki dla rodzicówZagadnienia przydatne do zrozumienia różnych języków programowaniaRozwój myślenia analitycznego oraz kompetencji cyfrowychElementy matematykiNawiązania do podstawy programowej zajęć komputerowych i informatykiRozwiązanie każdego zadaniaNaukę programowania warto zacząć już w przedszkolu!

Wydanie II 44,90 zł, (22,45 zł-50%) Jesteś ważny, Pinku! Programowanie dla najmłodszych. W ruchu, z tabletem, przez zabawę.

W ruchu, z tabletem, przez zabawę. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku 5 lat, ale znakomicie nadaje się również dla dzieci starszych, rozpoczynających przygodę informatyczną.

POWIĄZANE KSIĄŻKI