Pomorze gdańskie. Mapa z przewodnikiem w skali 1:160 000 (wersja polsko-niemiecka)

Pomorze gdańskie. Mapa z przewodnikiem w skali 1:160 000 (wersja polsko-niemiecka) Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
3,47 MB
NAZWA PLIKU
Pomorze gdańskie. Mapa z przewodnikiem w skali 1:160 000 (wersja polsko-niemiecka).pdf
ISBN
5258096441299

OPIS

Mapa krajoznawczo – samochodowa dwustronna (wschód i zachód regionu). Za pomocą piktogramów zaznaczono na niej atrakcje turystyczne (zabytki i atrakcje przyrodnicze). Miejsca szczególnie ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono dodatkowo kolorem żółtym. Na mapie umieszczono, ważny dla turysty, kilometraż dróg głównych i lokalnych. Atrakcyjności mapie dodają opisy ważniejszych obiektów wraz z fotografiami.

Fotomapy te obejmowały całą III Rzeszę (w granicach do 1937 roku), prawdopodobnie całe terytorium II RP wcielone po 1939 roku do Niemiec, nieznany obszar Polski środkowej, oraz ... Przewodnik kajakowy ,,Kółko Raduńskie i Radunia" wydawnictwa Cartomedia. Publikacja zawiera: - szczegółowy opis trasy wodnej Kółka Raduńskiego i fragmentu rzeki Raduni, - aktualne i zorientowane mapy tras wodnych w skali 1:20 000, - poradnik traktujący o przygotowaniach do spływu kajakowego, Książka Sudety wschodnie.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Powyższe akty prawne, sprzeczne z ratyfikowaną przez Niemcy konwencją haską IV (1907), były nieważne w świetle prawa międzynarodowego i nie były uznawane zarówno przez Rząd RP na uchodźstwie, jak i państwa sojusznicze wobec Polski, a także państwa trzecie (neutralne), przez cały czas trwania II wojny światowej.. Okręg Rzeszy-Prusy Zachodnie został utworzony 26 października ... Opis.

POWIĄZANE KSIĄŻKI