Pancerna brzoza. Słownik prawicowej polszczyzny

Pancerna brzoza. Słownik prawicowej polszczyzny - Galopujący Major | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Galopujący Major
WYMIAR
10,47 MB
NAZWA PLIKU
Pancerna brzoza. Słownik prawicowej polszczyzny.pdf
ISBN
1607867382411

OPIS

Czym jest risercz ziemkiewiczowski, bruzda dotykowa, ciamajdan i syndrom ocaleńca?Gdzie możemy spotkać KODomitę, paski grozy, kuca Korwina, czy szechterowców?O co chodzi z biegactwem, kredkami na asfalcie, puczem kanapkowym, maskirowką i przekładaniem wajchy?Dlaczego Bartoszewski ponoć wyszedł na L4, a krul zawsze odpala protokół 1%? I co to w ogóle jest ta słynna prawicowa interpunkcja?W swoim przystępnym i odrobinę złośliwym słowniku Galopujący Major wyjaśnia podstawowe terminy i zwroty pozwalające zrozumieć meandry prawicowej logiki i sedno polskiego, reakcyjnego myślenia.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Pancerna brzoza: Słownik prawicowej polszczyzny od Major Galopujący możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Pancerna brzoza / Słownik prawicowej polszczyzny Galopujący Major.

Pancerna brzoza. Słownik prawicowej polszczyzny -39%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI