Pancerna brzoza. Słownik prawicowej polszczyzny

Pancerna brzoza. Słownik prawicowej polszczyzny - Galopujący Major | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Galopujący Major
WYMIAR
6,34 MB
NAZWA PLIKU
Pancerna brzoza. Słownik prawicowej polszczyzny.pdf
ISBN
2245563635078

OPIS

Czym jest risercz ziemkiewiczowski, bruzda dotykowa, ciamajdan i syndrom ocaleńca?Gdzie możemy spotkać KODomitę, paski grozy, kuca Korwina, czy szechterowców?O co chodzi z biegactwem, kredkami na asfalcie, puczem kanapkowym, maskirowką i przekładaniem wajchy?Dlaczego Bartoszewski ponoć wyszedł na L4, a krul zawsze odpala protokół 1%? I co to w ogóle jest ta słynna prawicowa interpunkcja?W swoim przystępnym i odrobinę złośliwym słowniku Galopujący Major wyjaśnia podstawowe terminy i zwroty pozwalające zrozumieć meandry prawicowej logiki i sedno polskiego, reakcyjnego myślenia.

kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Pancerna brzoza / Słownik prawicowej polszczyzny Galopujący Major. Ponad 1 milion książek.

256 str. Szczegóły ... Pancerna brzoza Słownik prawicowej polszczyzny ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI