Mała świnka

Mała świnka - Arnold Lobel | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Arnold Lobel
WYMIAR
5,46 MB
NAZWA PLIKU
Mała świnka.pdf
ISBN
1962409434959

OPIS

„Mała świnka mieszkała w chlewiku na farmie. Mała świnka lubiła jeść, lubiła biegać po całym obejściu i lubiła spać. Ale najbardziej ze wszystkiego mała świnka lubiła usiąść i zanurzyć się w przytulnym, mięciutkim błocie”.Życie małej świnki było szczęśliwe, aż do dnia, kiedy żona farmera zabrała się za porządki. Nie wystarczyła jej lśniąca kuchnia i czyste pokoje. Postanowiła posprzątać również w oborze i w chlewiku.I gdzie teraz podzieje się mała świnka? Czy znajdzie bezpieczne schronienie?Nowa książeczka Arnolda Lobela w doskonałym przekładzie Wojciecha Manna.Arnold Lobel (1933–1987) – amerykański pisarz, autor tekstów i ilustracji do prawie stu książek dla dzieci. Do jego najpopularniejszych serii należą Żabek i Ropuch (Frog and Toad) oraz Mysie bajeczki (Mouse Tales) i Mysie przysmaki (Mouse Soup), które niebawem ukażą się nakładem WL. Jest laureatem Medalu Randolpha Caldecotta – za najlepszą książkę ilustrowaną roku (Fables, 1981). W finale nagrody Randolpha Caldecotta znalazły się również jego tomy Żabek i Ropuch. Przyjaźń i Hildilid’s Night. Na podstawie serii o Żabku i Ropuchu powstał musical A Year with Frog and Toad, wystawiony na Broadwayu w 2003 roku.

Zapakowała swoje ulubione rzeczy i powiedziała mamie „do widzenia". Świnki Morskie najnowsze ogłoszenia na OLX.pl. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.

jedna ze świnek może być wyjątkowo duża, albo wyjątkowo mała. W domu trzeciej świnki są obrazy. Jeden przedstawia świnię z prosiaczkami i jest pod nim napis "mother" , ale są też dwa z napisem "father", a jeden z nich przedstawia kiełbasy, a drugi szynkę, ale to chyba chodzi o to, że nikt nie uniknie śmierci, bo Walt Disney stracił matkę, i dlatego przez jakiś czas postacie z jego postacie były sierotami lub półsierotami. „Mała świnka mieszkała w chlewiku na farmie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI