GIMP. Niesamowite efekty

GIMP. Niesamowite efekty - Błażej Witkowski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Błażej Witkowski
WYMIAR
8,82 MB
NAZWA PLIKU
GIMP. Niesamowite efekty.pdf
ISBN
4546676585561

OPIS

Zacznij tworzyć wspaniałe projekty w GIMP-ie!Darmowy program graficzny GIMP jest fantastycznym narzędziem do rysowania i tworzenia projektów - o ile potrafisz właściwie i z pomysłem wykorzystać jego możliwości. Wypracowywanie własnych ciekawych rozwiązań wymaga jednak mnóstwo czasu, a porady i triki proponowane w popularnych internetowych poradnikach nie zapewniają spektakularnych efektów. Jeśli chcesz szybko i bezproblemowo podnieść jakość Twoich prac, a dodatkowo zapewnić sobie sporą porcję praktycznej, przydatnej na co dzień wiedzy, sięgnij po tę książkę. Znajdziesz w niej mnóstwo rzetelnych informacji, których zastosowanie pozwoli Ci wzbudzić zachwyt wśród odbiorców Twoich dzieł.Naucz się postarzać zdjęcia, w sposób kontrolowany przesterowywać ich kolorystykę, wydobywać głębsze barwy i inteligentnie - bez utraty szczegółów - zamieniać zdjęcia na czarno-białe. Zobacz, jak stworzyć ducha i hologram, dodać interesujący cień lub promienie światła, wyeksponować barwne szczegóły na czarno-białym obrazie, uzyskać efekt iluzji lub nieskończoności. Odkryj, co ciekawego można zrobić z portretem: jak przekształcić wujka w zombie albo i w kosmitę, jak zamienić twarze rodziców na rodzinnej fotografii, jak zrobić portret z tekstu. Baw się kolorem i fakturą, korzystaj z warstw i krzywych, renderuj, szkicuj, dorabiaj i zmieniaj. Niesamowite efekty masz na wyciągnięcie ręki!Czas na wariacje z GIMP-em!Przekształcenia fotograficzne - efekt 3D, HDR, VHSZdjęcie stare i pastelowe, Duotone i winietowanieEfekt nieskończoności i dopasowywanie przedmiotu do rękiEfekt ducha, hologram i lustrzane odbicieEfekt rozpadu, miecz świetlny i podwójna ekspozycjaIluzja i oprofilowanie obiektuCień podłużny i precyzyjny, promykiPołowiczny portret, zombie i portret z tekstuZamiana twarzy, twarz z tekstury i twarz kosmityEfekt sińca, blizny i spękanej skóry

kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Komentarze dotyczące oferty: Dodaj komentarz. Niesamowite efekty masz na wyciągnięcie ręki! Czas na wariacje z GIMP-em! Przekształcenia fotograficzne - efekt 3D, HDR, VHS; Zdjęcie stare i pastelowe, Duotone i winietowanie; Efekt nieskończoności i dopasowywanie przedmiotu do ręki; Efekt ducha, hologram i lustrzane odbicie; Efekt rozpadu, miecz świetlny i podwójna ekspozycja GIMP.

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI