Detektyw Erik Vogler. Śmierć w kurorcie

Detektyw Erik Vogler. Śmierć w kurorcie - Beatriz Oses Garcia | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beatriz Oses Garcia
WYMIAR
10,65 MB
NAZWA PLIKU
Detektyw Erik Vogler. Śmierć w kurorcie.pdf
ISBN
3498431171866

OPIS

Od czasu, gdy Erik rozwikłał zagadkę morderstw w Bremie, dręczą go koszmary. Chłopak czuje, że potrzebuje odpoczynku.Zgodnie z zaleceniem lekarza wyjeżdża do luksusowego kurortu. Tymczasem los przygotował dla niego kolejną niespodziankę.Młody detektyw nie zdaje sobie sprawy, że zamiast relaksujących kąpieli i zabiegów czeka go udział w kolejnej kryminalnej aferze…

Młody detektyw nie zdaje sobie sprawy, że zamiast relaksujących kąpieli i zabiegów czeka go udział w kolejnej kryminalnej aferze… Od czasu, gdy Erik rozwikłał zagadkę morderstw w Bremie, dręczą go koszmary. Chłopak czuje, że potrzebuje odpoczynku.

Od czasu, gdy Erik rozwikłał zagadkę morderstw w Bremie, dręczą go koszmary.Chłopak czuje, że potrzebuje odpoczynku.Zgodnie z zaleceniem lekarza wyjeżdża do luksusowego kurortu.Tymczasem los przygotował dla niego kolejną niespodziankę.Młody detektyw nie zdaje sobie sprawy, że zamiast relaksujących kąpieli i zabiegów czeka go udział w ... Detektyw Erik Vogler Śmierć w kurorcie Akapit Press Detektyw Erik Vogler Śmierć w kurorcie. Oprawa miękka: Wydanie: pierwsze: ISBN: 978-83-661-0632-1: EAN: 9788366106321: Liczba stron: 146: Cena katalogowa: 25,90 zł: Tweetnij ... Sprawdź niskie ceny i kup Detektyw Erik Vogler.

POWIĄZANE KSIĄŻKI