Solny dul Wieliczka. Turisticka trasa. Hornicka trasa

Solny dul Wieliczka. Turisticka trasa. Hornicka trasa - Paweł Zechenter | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Zechenter
WYMIAR
12,87 MB
NAZWA PLIKU
Solny dul Wieliczka. Turisticka trasa. Hornicka trasa.pdf
ISBN
5797305667834

OPIS

„Są na świecie miejsca niepowtarzalne, które poruszają wyobraźnię, inspirują, zdumiewają. Wizyta w Kopalni to równocześnie wyprawa do wnętrza Ziemi J. Verne i podziwianie Morii J.R.R. Tolkiena. Wedle życzenia pobyt w Kopalni może być wizytą w podziemnym mieście wyposażonym w sklepy, restaurację, plac zabaw, wi-fi lub ekscytującą przygodą, podczas której śmiałkowie wcielają się w górników i poznają solny świat przy świetle górniczej lampy.”Fragment wstępu autorstwa Kajetana d’ObrynPrezesa Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” SAEdycja z tekstem w języku czeskim.

K prohidce byly zpristupneny jeho Kopalnia Soli Wieliczka. Trasa turystyczna.

Jego atrakcyjność zwiększa bliskość do Kopalni Soli w Wieliczce oraz do obwodnicy krakowskiej, pozwalającej na łatwy dojazd do centrum Krakowa, Żydowskiej Dzielnicy Kazimierz, Centrum Jana Pawła II i Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Hotel Solny, Wieliczka (8.3/10) | Aktualne ceny na 2021 r. W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt zapewnia obecnie dodatkowe środki bezpieczeństwa i środki sanitarne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI