Polsko-angielski słownik tematyczny handlu zagranicznego

Polsko-angielski słownik tematyczny handlu zagranicznego - Piotr Kapusta | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Kapusta
WYMIAR
12,12 MB
NAZWA PLIKU
Polsko-angielski słownik tematyczny handlu zagranicznego.pdf
ISBN
6815529838758

OPIS

Polsko-angielski słownik tematyczny handlu zagranicznego składa się z 45 000 haseł zgrupowanych w następujących rozdziałach: technika handlu zagranicznego, kontrakt i prawo, rozliczenia, ubezpieczenia i gwarancje, transport i spedycja międzynarodowa. Słownik przychodzi z pomocą tym wszystkim, którzy w swojej pracy zawodowej zajmują się handlem zagranicznym i posługują się językiem angielskim. Autorzy, korzystając z własnych doświadczeń zawodowych, dokonując wyboru haseł położyli szczególny nacisk na te hasła i związki frazeologiczne, które najczęściej występują podczas realizacji transakcji handlu zagranicznego.

Książka w kategorii Encyklopedie, słowniki. Okładka miękka.

Księgarnia internetowa merlin.pl Polsko-angielski słownik tematyczny handlu zagranicznego / Leksykon rozliczeń w HZ / Leksykon pakiet | Kapusta Piotr | Dr Lex. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Książka Polsko-angielski słownik tematyczny handlu zagranicznego autorstwa Kapusta Piotr , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

POWIĄZANE KSIĄŻKI