Mysia idzie na basen

Mysia idzie na basen - Lucy Cousins | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lucy Cousins
WYMIAR
10,88 MB
NAZWA PLIKU
Mysia idzie na basen.pdf
ISBN
2714634125033

OPIS

Kultowa książka z ruchomymi elementami w nowej odsłonie!Mysia idzie na basen. Musi się przebrać. Pomożecie jej? Zdejmijcie jej czapkę i szalik, buty, kurtkę, koszulkę… Już? To teraz wkładamy kostium kąpielowy!Chlup do wody!Licząca ponad 50 tomów seria o Mysi jest znana na całym świecie – ukazała się w 27 językach i sprzedała w milionach egzemplarzy. Mysia doczekała się też serialu animowanego, a nawet pojawiła się na znaczku pocztowym. W Polsce książki o Mysi ukazały się po raz pierwszy kilkanaście lat temu. Dziś prezentujemy je małym czytelnikom w nowym przekładzie.

Pomożecie jej? Zdejmijcie jej czapkę i szalik, buty, kurtkę, koszulkę? Już? To teraz wkładamy kostium kąpielowy! Chlup do wody! Licząca ponad 50 tomów seria o Mysi jest znana na całym świecie ? ukazała się w 27 językach i sprzedała w milionach egzemplarzy. Kup teraz na Allegro.pl za 30,31 zł - MYSIA IDZIE NA BASEN, LUCY COUSINS z miasta Wołomin. Stan: nowy.

Musi się przebrać. Pomożecie jej? Zdejmijcie jej czapkę i szalik, buty, kurtkę, koszulkę… Już? To teraz wkładamy kostium kąpielowy! Chlup do wody! Licząca ponad 50 tomów se "Mysia idzie na basen" to książeczka, która wywoła uśmiech na każdej dziecięcej buzi, a przy tym rozbudzi również ciekawość i pokaże małemu odbiorcy, jak należy zachowywać się na pływalni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI