Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja japońska

Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja japońska - Paweł Zechenter | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Zechenter
WYMIAR
7,82 MB
NAZWA PLIKU
Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja japońska.pdf
ISBN
9418207892918

OPIS

„Są na świecie miejsca niepowtarzalne, które poruszają wyobraźnię, inspirują, zdumiewają. Wizyta w Kopalni to równocześnie wyprawa do wnętrza Ziemi J. Verne i podziwianie Morii J.R.R. Tolkiena. Wedle życzenia pobyt w Kopalni może być wizytą w podziemnym mieście wyposażonym w sklepy, restaurację, plac zabaw, wi-fi lub ekscytującą przygodą, podczas której śmiałkowie wcielają się w górników i poznają solny świat przy świetle górniczej lampy.”Fragment wstępu autorstwa Kajetana d’ObrynPrezesa Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” SAEdycja z tekstem w języku japońskim.

Trasa Turystyczna będzie czynna dla zwiedzających od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 15.00 a w soboty i niedziele w godzinach od 9.00 do 17.00. Trasa Górnicza pozostaje zamknięta. Trasa Górnicza Sól dla Zuchwałych Trasa Górnicza jest szlakiem, powstałym w ramach projektu Szlaki Nowej Przygody w zabytkowej Kopalni Soli „Wieliczka".

obcojęzyczna Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI