Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja japońska

Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja japońska - Paweł Zechenter | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Zechenter
WYMIAR
9,81 MB
NAZWA PLIKU
Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja japońska.pdf
ISBN
6165130830585

OPIS

„Są na świecie miejsca niepowtarzalne, które poruszają wyobraźnię, inspirują, zdumiewają. Wizyta w Kopalni to równocześnie wyprawa do wnętrza Ziemi J. Verne i podziwianie Morii J.R.R. Tolkiena. Wedle życzenia pobyt w Kopalni może być wizytą w podziemnym mieście wyposażonym w sklepy, restaurację, plac zabaw, wi-fi lub ekscytującą przygodą, podczas której śmiałkowie wcielają się w górników i poznają solny świat przy świetle górniczej lampy.”Fragment wstępu autorstwa Kajetana d’ObrynPrezesa Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” SAEdycja z tekstem w języku japońskim.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim. Trasa Turystyczna Kopalnia Soli „Wieliczka" Godziny zwiedzania Trasa czynna jest od 10:00 do 15:00 , a zwiedzanie w polskojęzycznej turze odbywa się możliwie na bieżąco. Prezesa Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka" SA Edycja z tekstem w języku bułgarskim.

W Wieliczce. Milion turystów, który co roku zwiedza zabytkową kopalnię, nie może się mylić.

POWIĄZANE KSIĄŻKI