Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja hebrajska

Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja hebrajska - Paweł Zechenter | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Zechenter
WYMIAR
5,39 MB
NAZWA PLIKU
Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja hebrajska.pdf
ISBN
8165637099066

OPIS

„Są na świecie miejsca niepowtarzalne, które poruszają wyobraźnię, inspirują, zdumiewają. Wizyta w Kopalni to równocześnie wyprawa do wnętrza Ziemi J. Verne i podziwianie Morii J.R.R. Tolkiena. Wedle życzenia pobyt w Kopalni może być wizytą w podziemnym mieście wyposażonym w sklepy, restaurację, plac zabaw, wi-fi lub ekscytującą przygodą, podczas której śmiałkowie wcielają się w górników i poznają solny świat przy świetle górniczej lampy.”Fragment wstępu autorstwa Kajetana d’ObrynPrezesa Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” SAEdycja z tekstem w języku hebrajskim.

Wersja hebrajska Album już od 30,76 zł - od 30,76 zł, porównanie cen w 7 sklepach. Zobacz inne Albumy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Oprócz najbardziej znanej Trasy Turystycznej, można zwiedzić kopalnię przemierzając Trasę Górniczą, dla dzieci przygotowano specjalną trasę „Odkrywamy Solilandię", jest też Trasa Geologiczna i Szlak Pielgrzymkowy.

3 km trasy składającej się z 20 komór, położonych na głębokościach od 64 do 135 metrów (poziomy I-III). Zobaczyć, dotknąć, sprawdzić na własnej skórze - Trasa górnicza to doświadczanie Kopalni Soli „Wieliczka". Wytyczona przez komory i chodniki pamiętające Jagi... Więcej o Kopalni Soli „Wieliczka" Historia kopalni .

POWIĄZANE KSIĄŻKI