Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja chińska

Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja chińska - Paweł Zechenter | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Zechenter
WYMIAR
10,27 MB
NAZWA PLIKU
Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja chińska.pdf
ISBN
1831414452689

OPIS

„Są na świecie miejsca niepowtarzalne, które poruszają wyobraźnię, inspirują, zdumiewają. Wizyta w Kopalni to równocześnie wyprawa do wnętrza Ziemi J. Verne i podziwianie Morii J.R.R. Tolkiena. Wedle życzenia pobyt w Kopalni może być wizytą w podziemnym mieście wyposażonym w sklepy, restaurację, plac zabaw, wi-fi lub ekscytującą przygodą, podczas której śmiałkowie wcielają się w górników i poznają solny świat przy świetle górniczej lampy.”Fragment wstępu autorstwa Kajetana d’ObrynPrezesa Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” SAEdycja z tekstem w języku chińskim.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Trasa Turystyczna Kopalnia Soli „Wieliczka" Godziny zwiedzania Trasa czynna jest od 10:00 do 15:00 , a zwiedzanie w polskojęzycznej turze odbywa się możliwie na bieżąco. Napisz recenzję o produkcie: Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna.

Szczegółowy opis tej usługi znajdziesz tutaj. Kopalnia soli w Wieliczce, to blisko 250 km krętych i pełnych tajemnic korytarzy, piękne komory, niesamowite podziemne jeziora i ogromne kilkusetletnie kons... Kopalnia Soli Wieliczka: Trasa Górnicza -szyb regis - zobacz w serwisie Tripadvisor recenzje podróżników (13 678), autentyczne zdjęcia (16 161) i doskonałe oferty dotyczące Wieliczka, Polska. To zabytek, który od wieków zachwyca turystów zwiedzających wyjątkowe atrakcje turystyczne w Polsce. Mapa strony Informacje praktyczne Serwis internetowy „Kopalnia Soli „Wieliczka" wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Kopalnia Soli Wieliczka to nie tylko atrakcja turystyczna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI