Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja bułgarska

Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja bułgarska - Paweł Zechenter | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Zechenter
WYMIAR
12,1 MB
NAZWA PLIKU
Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja bułgarska.pdf
ISBN
3563262868190

OPIS

„Są na świecie miejsca niepowtarzalne, które poruszają wyobraźnię, inspirują, zdumiewają. Wizyta w Kopalni to równocześnie wyprawa do wnętrza Ziemi J. Verne i podziwianie Morii J.R.R. Tolkiena. Wedle życzenia pobyt w Kopalni może być wizytą w podziemnym mieście wyposażonym w sklepy, restaurację, plac zabaw, wi-fi lub ekscytującą przygodą, podczas której śmiałkowie wcielają się w górników i poznają solny świat przy świetle górniczej lampy.”Fragment wstępu autorstwa Kajetana d’ObrynPrezesa Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” SAEdycja z tekstem w języku bułgarskim.

W Wieliczce. Milion turystów, który co roku zwiedza zabytkową kopalnię, nie może się mylić.

Kopalnia Soli "Wieliczka" znalazła się wśród pierwszych 12 obiektów, które 35 lat temu wpisano na Listę Światowego ... Kopalnia Soli "WIELICZKA" Trasa Turystyczna Sp. z o.o.

POWIĄZANE KSIĄŻKI