Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja arabska

Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja arabska - Paweł Zechenter | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Zechenter
WYMIAR
7,12 MB
NAZWA PLIKU
Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja arabska.pdf
ISBN
4198555295299

OPIS

„Są na świecie miejsca niepowtarzalne, które poruszają wyobraźnię, inspirują, zdumiewają. Wizyta w Kopalni to równocześnie wyprawa do wnętrza Ziemi J. Verne i podziwianie Morii J.R.R. Tolkiena. Wedle życzenia pobyt w Kopalni może być wizytą w podziemnym mieście wyposażonym w sklepy, restaurację, plac zabaw, wi-fi lub ekscytującą przygodą, podczas której śmiałkowie wcielają się w górników i poznają solny świat przy świetle górniczej lampy.”Fragment wstępu autorstwa Kajetana d’ObrynPrezesa Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” SAEdycja z tekstem w języku arabskim.

Wbrew pozorom, nie jest to miejsce dostosowane wyłącznie do odwiedzin dorosłych turystów, a wręcz przeciwnie oferuje ona - najmłodszym specjalną trasę zwiedzania, pokazującą Wieliczkę od całkowicie innej strony. Prezesa Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka" SA Edycja z tekstem w języku czeskim. Recenzje.

Trasa górnicza. Edycja arabska . Książki Lit.

POWIĄZANE KSIĄŻKI