Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja arabska

Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja arabska - Paweł Zechenter | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Zechenter
WYMIAR
4,95 MB
NAZWA PLIKU
Kopalnia soli Wieliczka. Trasa turystyczna. Trasa górnicza. Edycja arabska.pdf
ISBN
4868359618677

OPIS

„Są na świecie miejsca niepowtarzalne, które poruszają wyobraźnię, inspirują, zdumiewają. Wizyta w Kopalni to równocześnie wyprawa do wnętrza Ziemi J. Verne i podziwianie Morii J.R.R. Tolkiena. Wedle życzenia pobyt w Kopalni może być wizytą w podziemnym mieście wyposażonym w sklepy, restaurację, plac zabaw, wi-fi lub ekscytującą przygodą, podczas której śmiałkowie wcielają się w górników i poznają solny świat przy świetle górniczej lampy.”Fragment wstępu autorstwa Kajetana d’ObrynPrezesa Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” SAEdycja z tekstem w języku arabskim.

Z tego miejsca każdy turysta wybierający się do Kopalni Soli w Wieliczce będzie mógł się pokrótce dowiedzieć co go czeka zwiedzając ... Kopalnia Soli w Wieliczce - Trasa Turystyczna: Komora Józefa Piłsudskiego Kopalnia Soli w Wieliczce - Trasa Turystyczna: Skrzyżowanie Podłużni Kazanów z Poprzecznią Poniatowski Kopalnia Soli w Wieliczce - Trasa Turystyczna: Komora Skarbnik Geologia. Kopalnia Soli w Wieliczce usytuowana jest w zachodniej części podkarpackich złóż solnych, których wiek określany jest na około 14 milionów lat.

z o.o., Dziaá Marketingu i Public Relations; ul. Daniáowicza 10, 32-020 Wieliczka; e-mail: [email protected] Kopalnia Soli Wieliczka: Trasa górnicza - zobacz w serwisie Tripadvisor recenzje podróżników (13 679), autentyczne zdjęcia (16 162) i doskonałe oferty dotyczące Wieliczka, Polska. Trasa Turystyczna, Trasa Górnicza, a może… rodzinne Odkrywanie Solilandii? 🤔 Jeśli wybieracie się do nas po raz pierwszy, koniecznie zapoznajcie się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszych najpopularniejs zych tras zwiedzania! ️ Na Trasie Turystycznej pokażemy Wam prawdziwe skarby ukryte pod ziemią.

POWIĄZANE KSIĄŻKI