Jesteś wartościowa! 10-tygodniowy trening doceniania siebie

Jesteś wartościowa! 10-tygodniowy trening doceniania siebie - Małgorzata Trzaskowska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Trzaskowska
WYMIAR
9,98 MB
NAZWA PLIKU
Jesteś wartościowa! 10-tygodniowy trening doceniania siebie.pdf
ISBN
8824447578481

OPIS

Wciąż nie dość dobra?Kobiety. Jesteśmy prawie jak anioły. Z uśmiechem na twarzy podejmujemy najcięższe zawodowe wyzwania i realizujemy je bez mrugnięcia okiem. Opiekujemy się wszystkimi dookoła i szczerze się cieszymy, gdy nasza troska przynosi pozytywne efekty. Jesteśmy miłe, cierpliwe, jak ognia unikamy kłótni i konfliktów. Stajemy na głowie, by nas doceniono. A gdy to wreszcie nastąpi - dostrzeżemy podziw w czyichś oczach, usłyszymy szczery komplement, awansujemy albo otrzymamy podwyżkę - czujemy się jak oszustki. To nie moja zasługa, każdy na moim miejscu zrobiłby to samo, realizowałam tylko powierzone mi obowiązki...Kobieto! Otrząśnij się! To nie tak!Twoje sukcesy nie są ani kwestią przypadku, ani efektem działania czynników zewnętrznych, ani niczego innego, co jest poza Tobą. To nie inni, to Ty jesteś wartościowa, inteligentna, wykształcona, mądra i skuteczna. To nie w innych, a w sobie powinnaś szukać przyczynków do spełnienia i życiowej satysfakcji. To wewnątrz Ciebie bije źródło samoakceptacji. A że ktoś czasem spojrzy krzywo? Że ktoś Cię nie doceni? Machnij na to ręką. Nie jesteś batonikiem czekoladowym i nie musisz smakować wszystkim. Ważne, abyś smakowała samej sobie. Ważne, abyś w końcu zaakceptowała siebie.Dzięki tej książce nauczysz się:jak przestać zabiegać o sympatię innychjak odważyć się wyrażać siebie i nie bać się tego, co ludzie powiedząjak zacząć kochać i akceptować siebiejak pozwolić sobie na bycie niedoskonałąjak radzić sobie z lękiem przed działaniemjak zaakceptować swoje zalety i wadyDoceń siebie, odważ się podążać za głosem serca i śmiało sięgaj po to, czego chcesz. Już dziś. Już teraz. Bo jesteś wartościowa.

Napisz recenzję o produkcie: Jesteś wartościowa! 10-tygodniowy trening doceniania siebie Twoja ocena. Ocena ogólna.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Jesteś wartościowa 10-tygodniowy trening doceniania siebie Poradnik dostępny dla już od 20,51 zł - od 20,51 zł, porównanie cen w 36 sklepach. Zobacz inne Poradniki psychologiczne, najtańsze i cena 13.90 Jesteś wartościowa! 10-tygodniowy trening doceniania siebie, ISBN 9788328358645, Małgorzata Trzaskowska, Twoje sukcesy nie są ani kwestią przypadku, ani efektem działania czynników zewnętrznych, ani niczego innego, co jest poza Tobą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI