Za siódmą górą. Seria Dom Pod Trzema Lipami. Tom 2

Za siódmą górą. Seria Dom Pod Trzema Lipami. Tom 2 - Agnieszka Jeż | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Jeż
WYMIAR
11,12 MB
NAZWA PLIKU
Za siódmą górą. Seria Dom Pod Trzema Lipami. Tom 2.pdf
ISBN
7466261909043

OPIS

Co decyduje o naszym losie: przypadek czy przeznaczenie? Klara, porzucona przez narzeczonego tuż przed ślubem, jest przekonana, że nad jej życiem ciąży fatum. Pech, który sprawia, że od stu lat żadna Majewska nie wyszła za mąż.Wyjeżdża do Krakowa, by się zająć odziedziczonym po prababci mieszkaniem. Ma tu być tylko przez chwilę, zamknąć ziemskie sprawy Emilii i wrócić do Warszawy. Cóż by miało ją zatrzymać w miejscu, w którym zwrotnica losu przestawiła życie Majewskich na tor nieszczęścia?...Odnaleziony pamiętnik prababci zdradza prawdziwą historię ich rodziny. Ściany domu Pod Trzema Lipami były świadkiem wydarzeń, które miały nigdy nie ujrzeć światła dziennego.Klara przekonuje się, że swoją historię pisze się samemu, a tajemne siły działają tylko w bajkach. Ale… czym wytłumaczyć fakt, że zakochuje się w przypadkowo poznanym góralu Staszku – zupełnie jak prababcia Emilia osiemdziesiąt lat temu?Najważniejsze, że wreszcie wszystko zacznie się pięknie układać.Chyba że…Okaże się, że ostatnia kropka z pamiętnika wcale nie była definitywnym zakończeniem rodzinnej historii.Ukochany ją zaskoczy, ale zdecydowanie nie tak, jak to sobie wymarzyła.Jeden telefon od mamy całkowicie wywróci jej życie do góry nogami.Co się kryje za siódmą górą – piękna baśń czy mroczna historia?...

Tom 2. Za siódmą górą - od 23,96 zł, porównanie cen w 4 sklepach.

I babcia. I prababcia. eBookDom Pod Trzema Lipami Za siódmą górąautorstwaAgnieszka Jeż ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN .

POWIĄZANE KSIĄŻKI