Skryba ze Sieny

Skryba ze Sieny - Melodie Winawer | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Melodie Winawer
WYMIAR
6,20 MB
NAZWA PLIKU
Skryba ze Sieny.pdf
ISBN
7396983043298

OPIS

Outlander w średniowiecznej Sienie.Romans z przeszłością czy bezpieczeństwo teraźniejszości? Nowy Jork, wiek XXI. Po nagłej śmierci brata Beatrice dowiaduje się, że zostawił jej w spadku stary dom w Sienie i powierzył dokończenie badań nad zagadkową historią tego miasta. Wśród dokumentów brata Beatrice natrafia na dziennik artysty z XIV wieku: w jego freskach odkrywa własny wizerunek. Nierozwikłana tajemnica przenosi Beatrice do Sieny w przededniu wybuchu zarazy.Siena, rok 1347. Gabriele Accorsi śni o ciemnowłosej kobiecie, która stała się dla niego źródłem inspiracji. Gdy niespodziewanie spotyka ją na jawie, jego muza okazuje się równie realna jak spisek, który zagraża nie tylko im obojgu, ale i całemu miastu. Siena i Florencja walczą o dominację, a tymczasem zaraza zbiera pierwsze żniwo. Beatrice i Gabriele, uwikłani w zdradę dzielącą dwa najwspanialsze miasta Toskanii, będą musieli zadecydować, który kraj – i wiek – wybiorą.Winawer debiutuje powieścią historyczną z zawiłym wątkiem kryminalnym i poruszającą historią miłości, która nie mogła się wydarzyć.To świetna książka oparta na rzetelnych badaniach i twórczych pomysłach.- „PUBLISHERS WEEKLY”

kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Głodna Wyobraźnia Anika Radzka-Nowaczewska. Skryba ze Sieny | Książki \ Beletrystyka i literatura piękna \ Kryminał, sensacja, thriller Książki Książki Książki Zaloguj się Lista zakupowa 0 0,00 zł Skryba ze Sieny Melodie Winawer.

Gdy moja komórka odezwała się o trzeciej nad ranem, od razu ... Skrybę ze Sieny czyta się z zainteresowaniem, ale nie jest to opowieść, która zapadnie czytelnikowi w pamięci. Najmocniejszą stroną jest tutaj element historii średniowiecznej Europy autorka zrobiła porządny research i to widać ale sami bohaterowie nie mają w sobie tej iskry, która zmusza nas do pozostania u ich boku na dłużej ... Skryba ze Sieny (6073724) - Melodie Winawer - Książka, recenzja, streszczenie Skryba ze Sieny Melodie Winawer Wydawnictwo: Rebis Data wydania: 2019-07-30 Kategoria: Literatura piękna ISBN: 9788380624948 Liczba stron: 528 Tytuł oryginału: The Scribe of Siena .

POWIĄZANE KSIĄŻKI