Psierociniec. Tom 4. Kocia lista życzeń (książka audio)

Psierociniec. Tom 4. Kocia lista życzeń (książka audio) - Agata Widzowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Widzowska
WYMIAR
3,7 MB
NAZWA PLIKU
Psierociniec. Tom 4. Kocia lista życzeń (książka audio).pdf
ISBN
2023402326314

OPIS

UWAGA!Koty porwały Remika!W dodatku mają bardzo dziwne żądania…Zaniepokojeni mieszkańcy Psierocińca postanawiają odnaleźć przyjaciela. Zaczyna się ciekawa i pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji przygoda z wątkiem miłosnym w tle.Czy uda się odnaleźć psiego poetę?Czy nasz bohater spełni kocie życzenia?W jaki sposób ta historia wpłynie na jego życie?Ciepła i pełna humoru opowieść o sile przyjaźni i miłości, a także o tym, że każde stworzenie ma szansę odnaleźć swoje miejsce na ziemi.Czyta: Janusz ZaduraCzas trwania: 1 godz. 24 min.

Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. ... Psierociniec Kocia lista życzeń Tom 4 Widzowska - dostępne/y na Outstore.pl w rewelacyjnej cenie.

Tom 4 autorstwa Widzowska Agata , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 15,39 zł . Przeczytaj recenzję Kocia lista życzeń.

POWIĄZANE KSIĄŻKI