Masz wszystko, czego potrzebujesz. Jak zachować równowagę w świecie zakupów i konsumpcji?

Masz wszystko, czego potrzebujesz. Jak zachować równowagę w świecie zakupów i konsumpcji? - Tara Button | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tara Button
WYMIAR
7,71 MB
NAZWA PLIKU
Masz wszystko, czego potrzebujesz. Jak zachować równowagę w świecie zakupów i konsumpcji?.pdf
ISBN
8174847202125

OPIS

Kupuj mniej, posiadaj więcej. Czy to możliwe? Ba! Z tą książką to łatwe i przyjemne.Najwyższa pora postawić na jakość, trwałość i klasykę! Masz wszystko, czego potrzebujesz to lektura obowiązkowa dla każdego, kto pragnie podejmować przemyślane decyzje dotyczące posiadanych przedmiotów, ograniczyć konsumpcję i zrobić coś dobrego dla środowiska.Tara Button demaskuje praktyki stosowane przez marketingowców, które wzbudzają w nas nieustanne pragnienie nabywania rzeczy. Skrupulatnie ujawnia niemoralne praktyki dużych marek, omawia strategię „planowanego zużycia” i wywierania presji poprzez angażowanie celebrytów w kampanie promocyjne.Kiedy półki sklepowe uginają się od różnorodnych produktów, zewsząd atakują nas reklamy, a woda wyrzuca na brzeg coraz więcej śmieci – należy raz a dobrze wyleczyć się z kompulsywnego kupowania nowych, a jednocześnie zbędnych przedmiotów. To sztuka dokonywania świadomych wyborów, które prowadzą do zdrowszego życia w harmonijnym otoczeniu i dają poczucie, że nasze działania nie szkodzą, a wręcz pomagają środowisku.

EPUB,MOBI. Kup teraz do -50%! "Masz wszystko, czego potrzebujesz.

Żaden przedmiot niczego nie doda ani nie ujmie twojemu człowieczeństwu. Masz wszystko, czego potrzebujesz to lektura obowiązkowa dla każdego, kto pragnie podejmować przemyślane decyzje Masz wszystko, czego potrzebujesz. Jak zachować równowagę w świecie zakupów i konsumpcji? Ebook - Masz wszystko, czego potrzebujesz - Tara Button.

POWIĄZANE KSIĄŻKI