Francuska opowieść

Francuska opowieść - Krystyna Mirek | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krystyna Mirek
WYMIAR
5,87 MB
NAZWA PLIKU
Francuska opowieść.pdf
ISBN
8436264469167

OPIS

Południowa Francja. Kraina słońca, wina, miłości i marzeń. Czwórka znajomych wyrusza na wakacyjną wyprawę, żeby połączyć zawodowe cele z prywatnymi marzeniami. W pięknej starej winnicy, w cieniu wiekowego zamku ich losy gwałtownie się splotą.Beata właśnie się zaręczyła, ale wątpliwości jej nie opuszczają. Decyzja jest pilna, a tymczasem pytania się mnożą. Aleks, mężczyzna z przeszłością uporczywie patrzy przed siebie i próbuje zbudować nowe życie. Ale stare winy nie pozwalają o sobie zapomnieć. List z Polski znów zburzy jego kruchy spokój. Oliwia, energiczna kobieta sukcesu, zawsze dostaje to, czego chce. Z wyjątkiem jednego. Czy odważy się podjąć niezwykłą decyzję? Hrabia, właściciel zamku i winnicy. Wydaje się, że ma wszystko. Jaką tajemnicę skrywa? Dlaczego zamyka się w pustym zamczysku i chroni go jak warowni?Czasem trzeba się odważyć i po prostu zrobić, to co jest właściwe. Można wtedy wygrać życie.

Muszę przyznać, że bardzo dobrze mi się czytało, zdecydowanie szybko. Wprost na wakacyjny urlop.

Beata właśnie się zaręczyła, ale ... Francuska opowieść to taki plasterek na duszę, bo przypomina, że wszystko jest możliwe. Książka bardzo ładnie pokazuje, że od życia dostajemy dokładnie to, o co prosimy i po co mamy odwagę sięgnąć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI