Zapomnij o mnie

Zapomnij o mnie - Roma Nowicz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roma Nowicz
WYMIAR
5,25 MB
NAZWA PLIKU
Zapomnij o mnie.pdf
ISBN
2353910767494

OPIS

Książka o żądzy i cielesnym uzależnieniu, które nie daje o sobie zapomnieć...Marco Antonelli to mężczyzna, który ma wszystko. Bogatego ojca, przyjaciół i piękną dziewczynę, Ginę Serano. Jednak pewnego dnia jego życie przewraca się do góry nogami – ojciec bankrutuje i popełnia samobójstwo, przyjaciele odsuwają się od niego, a narzeczona porzuca go, by wyjść za jego kumpla. Po latach, gdy Marco znowu staje się zamożnym człowiekiem, wraca do rodzinnego miasteczka, by rozliczyć się z przeszłością. A przede wszystkim z kobietą, która złamała mu serce. Jest przekonany, że silna namiętność, jaka ich niegdyś połączyła, wciąż się tli, a Gina znów wpadnie w jego ramiona. Tylko tym razem to on będzie tym, który ją porzuci.

EPUB,MOBI,MP3. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Nie zapomnij mnie (2012) Vergiss mein nicht - David Sieveking tym razem portretuje swoją matkę, która zapada na Alzheimera i powoli zapomina o świecie, w którym żyje. Fundacja Infomedic "Nie zapomnij o mnie" Regionalne Centrum Informacji Medycznej i Promocji Zdrowia "Info-medic" Infomedic.pl Sp.

Haner to właśnie jedna z tych rzadkich, mitycznych wręcz pozycji. Choć autorka tej książki jest kobietą, postanowiła podjąć wyzwanie ukazania historii miłosnej z perspektywy głównego bohatera.

POWIĄZANE KSIĄŻKI