Robert Kubica. Wyścig życia

Robert Kubica. Wyścig życia - Marcin Słoński | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Słoński
WYMIAR
6,74 MB
NAZWA PLIKU
Robert Kubica. Wyścig życia.pdf
ISBN
9754288221621

OPIS

Robert Kubica jest pierwszym i jak dotąd jedynym kierowcą sportowym z Polski, który ściga się w Formule 1 – wyścigach dla najszybszych i najlepszych kierowców na świecie.Chłopak z Krakowa, dzięki determinacji swojej i swojego taty, również jako pierwszy i jedyny Polak stanął na najwyższym podium podczas jednego z wyścigów F1. Talent, pasja, zamiłowanie do wyścigów, ale również determinacja, upór i ciężka praca – to wszystko sprawiło, że mimo ogromnych przeciwności, w tym wypadku, po którym mało kto dawał mu szansę na powrót do wyścigów, w samochodowym świecie jest dziś o Robercie Kubicy głośno. A wszystko zaczęło się od tego, że czterolatek wsiadł w salonie do elektrycznego autka i trąbił klaksonem tak długo, dopóki rodzice nie kupili mu go.

Takiego, który właśnie jako dziecko zaczął swoją przygodę ze swoją pasją i nigdy nie zszedł z obranej drogi, która w końcu zaprowadziła go na sam szczyt. Kup teraz na Allegro.pl za 26,06 zł - ROBERT KUBICA. WYŚCIG ŻYCIA z miasta Kraków.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Robert Józef Kubica (ur.

POWIĄZANE KSIĄŻKI