Przyjaciele i niewolnice pani Tekli

Przyjaciele i niewolnice pani Tekli - Oleh Poliakov | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Oleh Poliakov
WYMIAR
5,4 MB
NAZWA PLIKU
Przyjaciele i niewolnice pani Tekli.pdf
ISBN
8513549337376

OPIS

Oleh Poliakov jest nazywany twórcą nowej prozy chimerycznej w literaturze ukraińskiej. Jego powieść (druga, zatytułowana Dzieje mglistej Troi) nie łamie praw fizyki, nie przekracza granic zdrowego rozsądku, a jednocześnie niektóre fragmenty są tak dziwne i nierealistyczne, że nie każdy pisarz fantastyki odważyłby się na taki zabieg literacki.Powieść "Przyjaciele i niewolnice pani Tekli" krytycy nazwali jednym z najlepszych debiutów ostatnich lat w literaturze ukraińskiej.

Zobacz, gdzie kupisz Anagram Przyjaciele i niewolnice pani Tekli Oleh Poliakov w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h! Księgarnia w Markach ponad 100 tysięcy produktów. kupuj i odbieraj w sklepie lub wybierz wysyłkę.

Najlepszy debiutant ostatnich lat w literaturze ukraińskiej. Niewolnice i przyjaciele pani Tekli to wytrawnie napisana, z dużą dawką dobrego humoru i niebanalnymi zwrotami akcji powieść, która jest jednocześnie mieszanką prozy obyczajowej z elementami psychologicznego thrillera (jak w najlepszych filmach Hitchcocka), wiwisekcją obyczajowości współczesnego świata z elementami fantastyki oraz - za ukraińskim Insiderem- wewnętrzną tragedią ... Niewolnice i przyjaciele pani Tekli to wytrawnie napisana, z dużą dawką dobrego humoru i niebanalnymi zwrotami akcji powieść, która jest jednocześnie mieszanką prozy obyczajowej z elementami psychologicznego thrillera (jak w najlepszych filmach Hitchcocka), wiwisekcją obyczajowości współczesnego świata z elementami fantastyki oraz - za ukraińskim Insiderem- wewnętrzną ... "Niewolnice i przyjaciele pani Tekli" to wytrawnie napisana, z dużą dawką dobrego humoru i niebanalnymi zwrotami akcji powieść, która jest jednocześnie mieszanką prozy obyczajowej z elementami psychologicznego thrillera (jak w najlepszych filmach Hitchcocka), wiwisekcją obyczajowości współczesnego świata z elementami fantastyki oraz -za ukraińskim Insiderem - tragedią bohatera i ... "Niewolnice i przyjaciele pani Tekli" to wytrawnie napisana, z dużą dawką dobrego humoru i niebanalnymi zwrotami akcji powieść, która jest jednocześnie m... Informacje o PRZYJACIELE I NIEWOLNICE PANI TEKLI, OLEH POLIAKOV - 8208051262 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-01-16 - cena 37,05 zł Anagram Przyjaciele i niewolnice pani Tekli Oleh Poliakov porównanie cen w 8 sklepach, cena już od 24,13 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI