Przeklęte drzewo

Przeklęte drzewo - Allison Rushby | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Allison Rushby
WYMIAR
4,81 MB
NAZWA PLIKU
Przeklęte drzewo.pdf
ISBN
3394192589606

OPIS

Dziesięcioletnia Immy wraz z rodziną ucieka od nawału problemów do malutkiej angielskiej wioski – Cambridgeshire. Znajdują tam uroczy stary, wiejski dom – idealny, by zacząć w nim nowe życie. Jedynym niepokojącym akcentem jest stare, ciemne i dzikie drzewo morwy rosnące na tyłach ogrodu. Obawę wzbudza również legenda z nim związana – mieszkańcy wioski mówią, że drzewo porywa dziewczęta mieszkające w wiosce w noc poprzedzającą ich jedenaste urodziny… Oczywiście Immy uważa, że to tylko takie gadanie. Ale wtedy zaczyna słyszeć w swojej głowie dziwną piosenkę…Niezapomniana, ekscytująca opowieść z dreszczykiem! Jedna z tych książek, które czytasz i nie możesz się doczekać, co będzie dalej.

Książki ... Przeklęte drzewo. - Ceny już od 13,76 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 7 sklepach.

- Ceny już od 13,76 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 7 sklepach. Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Czy książka "Przeklęte drzewo" jest dostępna na chomikuj? To pytanie jest zadawane przez setki ludzi każdego wieczora.

POWIĄZANE KSIĄŻKI