Powrót nad Shadow Lake. Seria Riverdale. Tom 2

Powrót nad Shadow Lake. Seria Riverdale. Tom 2 - Micol Ostow | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Micol Ostow
WYMIAR
11,68 MB
NAZWA PLIKU
Powrót nad Shadow Lake. Seria Riverdale. Tom 2.pdf
ISBN
5727147898767

OPIS

Druga część trylogii Riverdale!Archie został oskarżony o morderstwo i wszystkie dowody wskazują na jego winę. Betty, Veronica i Jughead wiedzą, że Archie nic nie zrobił, a za całą sprawą stoi Hiram Lodge. Aby to w końcu udowodnić, przyjaciele wracają na miejsce zbrodni, gotowi zmierzyć się z Shadow Lake. Tam okazuje się, że zagrożenie kryje się dosłownie wszędzie i nikt nie jest bezpieczny.Czy nastolatkowie znajdą dowody, których potrzebują, by oczyścić Archiego z zarzutów? I co ważniejsze: czy uda im się wrócić do Riverdale?

Cykl z Joanną Chyłką ... Szczegółowe informacje na temat książki Powrót nad Shadow Lake Riverdale Tom 2.

Tytuł: Powrót nad Shadow Lake Podtytuł: Riverdale Tom 2 Autor: Ostow Micol Wydawnictwo: Feeria Seria: RIVERDALE ISBN: 9788372298577 Tytuł oryginału: Get out of Town (Riverdale, Novel #2) Język oryginału: angielski Tłumacz: Cieślik Marek Języki: polski Rok wydania: 2020 Ilość stron ... Zobacz Riverdale Tom 2 Powrót nad Shadow Lake Micol Ostow w najniższych cenach na Allegro.pl. Najwięcej ofert w jednym miejscu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI