Nie przebaczaj

Nie przebaczaj - Kuba Ryszkiewicz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kuba Ryszkiewicz
WYMIAR
12,56 MB
NAZWA PLIKU
Nie przebaczaj.pdf
ISBN
3945346935599

OPIS

Akcja „Nie przebaczaj” osadzona jest w dwudziestoleciu międzywojennym na Kresach Wschodnich. Komiks gatunkowo jest mrocznym westernem, którego inspiracji można szukać w filmach Quentina Tarantino, oryginalnej trylogii „Gwiezdnych Wojen” czy w westernach, takich jak „The Unforgiven” czy „Deadwood”.„Nie przebaczaj” opowiada o losach rodziny – Eustachego, Marii i ich syna Tadeusza, którzy po pierwszej wojnie światowej powracają do majętności na Kresach Wschodnich. Tam przez lata wiodą spokojne życie, aż do momentu, kiedy do ich domu wdziera się banda Łazara. Rodzice Tadeusza zostają zamordowani, a on sam uratowany przez Widunję cudem uchodzi z życiem. Główna fabuła komiksu koncentruje się na zemście chłopaka.„Nie przebaczaj” łączy w sobie brutalną, szybką narrację, wyraziste postaci, a wydarzenia historyczne mieszają się tu z magicznością ludową.

Ludzie we wsi byli przerażeni Akcja „Nie przebaczaj" osadzona jest w dwudziestoleciu międzywojennym na Kresach Wschodnich. Komiks gatunkowo jest mrocznym westernem, którego inspiracji można szukać w filmach Quentina Tarantino, oryginalnej trylogii „Gwiezdnych Wojen" czy w westernach, takich jak „The Unforgiven" czy „Deadwood". Nie przebaczaj - opis produktu: "Nie przebaczaj" łączy w sobie brutalną, szybką narrację, wyraziste postaci, a wydarzenia historyczne mieszają się tu z magicznością ludową.

Dlatego jeśli dotychczas nie mieliście okazji poznać nieprzyzwoitego talentu Kuby Ryszkiewicza i Marianny Strychowskiej, to jak najszybciej musicie nadrobić ... Nie przebaczę! Z oczywistych względów projekt mogę polecić tylko pełnoletnim czytelnikom i to tym o mocnych nerwach. Jeśli lubicie od czasu do czasu popatrzeć na zdegenerowany świat, to trudno o lepszą pozycję.

POWIĄZANE KSIĄŻKI