Maleńki pirat

Maleńki pirat - Alicia Acosta | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alicia Acosta
WYMIAR
6,96 MB
NAZWA PLIKU
Maleńki pirat.pdf
ISBN
6996168661676

OPIS

Pewnego razu był sobie kapitan piratów tak maleńki, że wiatr porywał go przy najlżejszym podmuchu. Kiedy podczas bitwy z innymi, złymi piratami maleńki kapitan zniknął, wszyscy myśleli, że przepadł bez wieści. Okazuje się jednak, że bycie maleńkim czasami pomaga i że naprawdę wielkie rzeczy mogą mieć różne kształty i rozmiary, bardzo duże lub całkiem małe.

Autorka Alicia Maleńki Pirat. Tom 2 Gdy pewnego razu maleńki kapitan żeglował wraz ze swoją ukochaną załogą po szerokim oceanie, wyłowił z wody butelkę, w której znajdowała się następująca wiadomość: Jestem na Wyspie Smarków. Maleńki pirat, Alicia Acosta, Monika Carretero, Wydawnictwo Dwukropek Dane produktu: Pewnego razu był sobie kapitan piratów tak maleńki, że wiatr porywał go przy najlżejszym podmuchu.

A tu naprawdę ... Maleńki pirat to zabawna, zwariowana i pięknie zilustrowana książka. Zachwyci nie tylko fanów i fanki piratów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI